top of page
pexels-yurii-hlei-1516713.jpg
Çapa 1

BİZ KİMİZ ?

         Temelleri 1990'larda  atılan  2011 yılında Kaliteli ve Sade Yaşam vizyonuyla her zaman Öncü , Yenilikçi ve Vizyoner firma olarak aktif bir şekilde ara vermeden sağlam temeller üzerinde yükselen Akbil Yap-Sat Emlak İnşaat Tarım Hayvancılık San.Tic.Ltd.Şti Markası altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini Tarım ,Hayvancılık, Akaryakıt ve Arsa gibi birçok farklı sektöre yayarak ve farklı alanlarda istihdam sağlayarak , istikrarlı bir şekilde büyüyor. Akbil İnşaat Faaliyete geçirdiği Başta Konut olmak üzere Okul, Sanayi, Tarım ve Hayvancılık yapılarıyla adından bahsettirmiştir. 

          Sarayköy'de ticaret hayatına başlayan firmamız daha sonraları faaliyet ve yatırımlarını başta Denizli-Merkez olmak üzere Didim, Söke, Kuşadası, Buharkent, Acıpayam ve Sarayköy'de sürdürmüştür ve ardından Denizli’nin köklü inşaat şirketlerinden biri olmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik,  dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermektedir.

  •   1990'dan bu yana toplamda  34 yıllık tecrübesi ve  46'nın üzerinde proje 2900'un üzereinde müşteriye ulaştık.​​

  •   Her projemizde  tasarım, malzeme, işçilikte ve hizmet kalitesi sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmaktır.

  •   Bütün projelerimizde temel vizyonumuz güvenli , kaliteli işçilik ve modern yapılarla olmayan yaparak öncü olmak..

  •   Yönetmelikler ve temel yasal mevduatlarla uygun hareket ederek projelerimize değer katmaktayız.

​​

          Akbil İnşaat olarak firmamız bünyesinde İnşaat Sektörünün yanı sıra yatırımlarını arttırarak devam ederek Tarım, Hayvancılık ve Akaryakıt sektörlerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.​​​​​​

46

2900

34

bottom of page