top of page
pexels-yurii-hlei-1516713.jpg
Çapa 1

BİZ KİMİZ ?

         Temelleri 1990'larda  atılan  2011 yılında Kaliteli ve Sade Yaşam vizyonuyla firma olarak aktif bir şekilde ara vermeden sağlam temeller üzerinde yükselen Akbil İnşaat Markası altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı sektöre yayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyor. Akbil İnşaat Faaliyete geçirdiği Başta Konut olmak üzere Okul, Sanayi, Tarım ve Hayvancılık yapılarıyla adından bahsettirmiştir.

          Sarayköy'de ticaret hayatına başlayan firmamız daha sonraları faaliyet ve yatırımlarını başta Denizli-Merkez olmak üzere Didim, Kuşadası, Buharkent, Acıpayam ve Antalya'da sürdürmüştür ve ardından Denizli’nin köklü inşaat şirketlerinden biri olmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik,  dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermektedir.

  •   1990'dan bu yana toplamda  34 yıllık tecrübesi ve  45 projemizle 2900'e yakın müşteriye ulaştık.​​

  •   Her projemizde  tasarım, malzeme, işçilikte ve hizmet kalitesi sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmaktır.

  •   Bütün projelerimizde temel vizyonumuz güvenli , kaliteli işçilik ve modern yapılar ortaya çıkarmak.​

  •   Yönetmelikler ve temel yasal mevduatlarla uygun hareket ederek projelerimize değer katmaktayız.

​​

          Akbil İnşaat olarak firmamız bünyesinde İnşaat Sektörünün yanı sıra yatırımlarını arttırarak devam ederek Tarım, Hayvancılık ve Akaryakıt sektörlerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.​​​​​​

      2021 yılında faaliyet alanlarını geliştirmek için Acıpayam'da Akbil Çiftliği Süt ve Besi Çiftliği İşletmesi ile  800  büyükbaş hayvan kapasiteli Jersey ve Holstein sağımlık hayvanlardan % 100 hijyen ortamında tüketiciye sağlıklı ve güvenilir süt ürünlerini sunmak için 52.000 m² arazi üzerine kurulan işletmemiz 400.000 m²'ye yakın hasat almaktadır.

      2022 yılında Aydın/Didim'de  ''Petrol Ofisi'' bayiliğimizde olan akaryakıt istasyonu işletmemiz akaryakıtı toptan veya parekende olarak satış yapmaktadır.

bottom of page