top of page
pexels-yurii-hlei-1516713.jpg

Kurumsal  →  Hakkımızda

HAKKIMIZDA

            Temelleri 1990'larda  atılan   2011  yılında ''Kaliteli ve Sade Yaşam'' vizyonuyla  firma  olarak  aktif  bir  şekilde ara vermeden sağlam  temeller  üzerinde  yükselen Akbil Yap-Sat İnşaat Emlak Tarım Hayvancılık San.Tic.Ltd. Şti Markası altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini Tarım ,Hayvancılık, Akaryakıt ve Arsa gibi birçok farklı sektöre yayarak ve farklı alanlarda istihdam sağlayarak , istikrarlı bir şekilde büyüyor. Akbil İnşaat Faaliyete geçirdiği Başta Konut olmak üzere Okul, Sanayi, Tarım ve Hayvancılık yapılarıyla adından bahsettirmiştir. 

          Sarayköy'de ticaret hayatına başlayan firmamız daha sonraları faaliyet ve yatırımlarını başta Denizli-Merkez olmak üzere Didim, Kuşadası, Buharkent, Acıpayam ve Antalya'da sürdürmüştür ve ardından Denizli’nin köklü inşaat şirketlerinden biri olmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik,  dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermektedir.

Misyonumuz

Yaptığımız çalışmalar ile geleceğe yapılan yatırımların güvencesi olan sağlıklı, mutlu bireylerin yaşayabileceği, güvenli iş ve yaşam alanları üreterek marka firma oluşumunu tamamlamak.

Vizyonumuz

Denizli ve Aydın çevresinde yaptığımız yatırım ve çalışmalarla kısa süre içerisinde bölgenin inşaat alanında marka firması haline gelmek ve sektörün en yeni, en teknolojik imkânlarıyla doğaya ve insana saygılı yaşam alanları üretmek ve her zaman Lüksü üretmek standartları yükseltmek yapılmamış olanı yaparak üstüne koyarak devam etmek..

  •   1990'dan bu yana toplamda  34 yıllık tecrübesi ve  45 projemizle 2900'e yakın müşteriye ulaştık.​​

  •   Her projemizde  tasarım, malzeme, işçilikte ve hizmet kalitesi sağlayarak en yüksek kalite seviyesine ulaşmaktır.

  •   Bütün projelerimizde temel vizyonumuz güvenli , kaliteli işçilik ve modern yapılar ortaya çıkarmak.​

  •   Yönetmelikler ve temel yasal mevduatlarla uygun hareket ederek projelerimize değer katmaktayız.

​​​

          Akbil İnşaat olarak firmamız bünyesinde İnşaat Sektörünün yanı sıra yatırımlarını arttırarak devam ederek Arsa,Tarım, Hayvancılık ve Akaryakıt sektörlerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.​​​​​​

bottom of page